Schema en resultaten clubkampioenschap

Ons jaarlijkse clubkampioenschap organiseren we voor huidige, nieuwe en grijze leden van BV Ons Huis.

De stand na de halve finales is opgemaakt en in poule 1 streden Christiaan te Beest en Wilfried Ebbers in een onderling duel om een plek in de finale. Christiaan leek in een matige partij met een slotserie alsnog op weg naar de finale, maar strandde op 4 caramboles voor het einde, waarna Wilfried beheerst uitspeelde en verdiend de finaleplaats opeiste. In poule 2 wist Ferdinand Jansen al zijn 3 partijen in winst om te zetten, en gaat daarmee eveneens overtuigend naar de finale. Voorafgaand wordt gespeeld om de 3e/4e plaats tussen Christiaan te Beest en Bert Veldhuis.

Finales vrijdag 1 juli, aanvang 19 uur:

3e / 4e plaatsChristiaan te Beest (180)Bert Veldhuis (51)9-10
FINALEWilfried Ebbers (90)Ferdinand Jansen (55)10-6



Gespeelde wedstrijden halve finales dinsdag 28 juni:

RondeDatumDagTafelPouleSpeler 1Speler 2Uitslag
128 juniDin1AWilfried EbbersGerrit Heinen10-7
228 juniDin1AHan RutgersGerrit Heinen7-10
328 juniDin1AChristiaan te BeestGerrit Heinen10-7
128 juniDin2BEddy JansenHenk Rougoor9-10
228 juniDin2BHenk RougoorBert Veldhuis8-10
328 juniDin2BEddy JansenBert Veldhuis10-8

Gespeelde wedstrijden halve finales woensdag 29 juni, aanvang 19 uur:

RondeDatumDagTafelPouleSpeler 1Speler 2Uitslag
129 juniWoe1BFerdinand JansenBert Veldhuis10-7
229 juniWoe1BEddy JansenFerdinand Jansen10-4
329 juniWoe1BFerdinand JansenHenk Rougoor10-7
129 juniWoe2AHan RutgersWilfried Ebbers8-10
229 juniWoe2AChristiaan te BeestHan Rutgers10-7
329 juniWoe2AChristiaan te BeestWilfried Ebbers9-10



Alle gespeelde poulewedstrijden inclusief uitslagen staan onderaan deze pagina.

De laatste editie in 2019 werd gewonnen door Henk Rougoor, een verslag daarvan leest u HIER.






Onderstaande poulewedstrijden zijn gespeeld:

DatumSpeeldagPouleSpeler 1Speler 2Uitslag
20 meivrijdagCRonnie GevenAlbert Nijman10-7
20 meivrijdagCAlbert NijmanFred Schutten10-3
20 meivrijdagCRonnie GevenFred Schutten10-7
20 meivrijdagBEddy JansenFerdinand Jansen10-8
20 meivrijdagBFerdinand JansenCor Zorn10-6
20 meivrijdagBEddy JansenCor Zorn10-6
DatumSpeeldagPouleSpeler 1Speler 2Uitslag
24.05dinsdagAChristiaan te BeestHenk Beeks9-10
24.05dinsdagAChristiaan te BeestBen Icking9-10
24.05dinsdagCOlaf ter HorstGerrit Heinen8-10
24.05dinsdagCGerrit HeinenFred Schutten10-9
24.05dinsdagCOlaf ter HorstFred Schutten10-8
27.05vrijdagBWim PluckerCor Zorn10-9
27.05vrijdagBCor ZornEd Abbing9-10
27.05vrijdagBWim PluckerEd Abbing9-10
DatumSpeeldagPouleSpeler 1Speler 2Uitslag
01.06WoensdagAChristiaan te BeestRudi Lieftink10-6
01.06WoensdagARudi LieftinkHenk Beeks10-8
01.06WoensdagBEddy JansenFrans Rengelink10-5
01.06WoensdagBFrans RengelinkEd Abbing10-9
01.06WoensdagBEddy JansenEd Abbing10-6
02.06DonderdagBHan RutgersEd Abbing10-7
02.06DonderdagBFerdinand JansenEd Abbing7-10
02.06DonderdagBFerdinand JansenHan Rutgers10-9
03.06VrijdagAWilfried EbbersRudi Lieftink7-10
03.06VrijdagAWilfried EbbersBen Icking9-10
03.06VrijdagARudi LieftinkBen Icking10-6
03.06VrijdagCOlaf ter HorstHenk Kwerreveld9-10
03.06VrijdagCHenk KwerreveldAlbert Nijman5-10
03.06VrijdagCOlaf ter HorstAlbert Nijman10-7
DatumSpeeldagPouleSpeler 1Speler 2Uitslag
08.06WoensdagBFrans RengelinkHan Rutgers8-10
08.06WoensdagBHan RutgersCor Zorn10-7
08.06WoensdagBFrans RengelinkCor Zorn5-10
08.06WoensdagABert VeldhuisBen Icking10-5
10.06VrijdagCRonnie gevenOlaf ter Horst10-9
10.06VrijdagCOlaf ter HorstHenk Rougoor4-10
10.06VrijdagCRonnie GevenHenk Rougoor7-10
DatumSpeeldagPouleSpeler 1Speler 2Uitslag
14.06DinsdagAWilfried EbbersBert Veldhuis9-10
14.06DinsdagABert VeldhuisHenk Beeks10-5
14.06DinsdagAWilfried EbbersHenk Beeks10-7
15.06WoensdagBEddy JansenHan Rutgers10-9
15.06WoensdagBHan RutgersWim Plucker10-3
15.06WoensdagBEddy JansenWim Plucker6-10
15.06WoensdagCHenk RougoorGerrit Heinen10-9
17.06VrijdagCHenk RougoorHenk Kwerreveld10-6
17.06VrijdagCHenk KwerreveldFred Schutten10-6
17.06VrijdagCHenk RougoorFred Schutten10-4
17.06VrijdagABert VeldhuisRudi Lieftink10-4
17.06VrijdagAGerrit HeinenAlbert Nijman9-10
DatumSpeeldagPouleSpeler 1Speler 2Uitslag
21 juniDinsdag1Henk BeeksBen Icking8-10
21 juniDinsdag3Henk RougoorAlbert Nijman10-5
21 juniDinsdag1Christiaan te BeestWilfried Ebbers9-10
21 juniDinsdag1Christiaan te BeestBert Veldhuis10-6
22 juniWoensdag3Ronnie GevenGerrit Heinen6-10
22 juniWoensdag3Gerrit HeinenHenk Kwerreveld10-8
22 juniWoensdag3Ronnie GevenHenk Kwerreveld9-10
23 juniDonderdag2Frans RengelinkFerdinand Jansen10-6
23 juniDonderdag2Ferdinand JansenWim Plucker10-7
23 juniDonderdag2Frans RengelinkWim Plucker10-5
(uitslagen worden nadien toegevoegd)