Herzieningen 2e helft competitie 2022/23

Per januari 2023 vinden er herzieningen plaats voor diverse spelers in de KNBB avondcompetitie van district Berkel&Slinge. Dit kan betekenen dat het aantal te maken caramboles is gestegen, of dat de speelvolgorde is gewijzigd door een verhoogd moyenne. Controleer dit goed voor aanvang van je eerstvolgende wedstrijd op biljartpoint en onze pagina met teamsamenstelling.


Alle wijzigingen zijn geel gearceerd.


Team 1: speelt op donderdagavond op 2 tafels – klasse C1

Bonds.nr.SpelerAanv.moy.SpelsoortCar.Res.
160770Roy Gierkink14.750Kader 38/2250
109736Sjaak Sessink7.043Kader 38/2160R
153367Franko Speldekamp8.265Libre170
204503Eddy Jansen7.556Libre160
152681Christiaan te Beest (TL)7.285Libre160
177091Ronnie Geven4.655Libre110
124093Wilfried Ebbers3.463Libre80
241039Frans Rengelink2.146Libre80R


Team 2: speelt op donderdagavond op 1 tafel – klasse C2B

Bonds.nr.SpelerAanv.moySpelsoortCar.Res.
177091Ronnie Geven4.655Libre110R
124093Wilfried Ebbers3.463Libre80R
152685Henk Rougoor2.161Libre55R
241039Frans Rengelink2.146Libre55R
161859Gert Jan Frericks2.047Libre55
140653Olaf ter Horst (TL)2.003Libre55
179636Ferdinand Jansen1.920Libre55
139144Theo Freriks1.694Libre55


Team 3: speelt op dinsdagavond op 1 tafel – klasse C3D

Bonds.nr.SpelerAanv.moy.SpelsoortCar.Res.
211345Michel Sessink2.165Libre55
152685Henk Rougoor (TL)2.161Libre55
241038Han Rutgers1.937Libre53R
179636Ferdinand Jansen1.920Libre53R
130016Bert Veldhuis1.811Libre51
139144Theo Freriks1.694Libre47R
158798Mark Boland1.350Libre41R
149473Dieter Westerveld1.240Libre39


Team 4: speelt op woensdagavond op 1 tafel – klasse C3D

Bonds.nr.SpelerAanv.moy.SpelsoortCar.Res.
179636Ferdinand Jansen1.920Libre53R
161659Rudi Lieftink1.660Libre47
246266Jan Kingma1.455Libre43R
246712Gerrit Heinen1.433Libre43
154544Jan Visser1.417Libre43
211748Elroy Geven (TL)1.331Libre41
200852Albert Nijman1.096Libre35R
157798Tom Reusen1.056Libre35


Team 5: speelt op maandagavond op 1 tafel – klasse C3C

Bonds.nr.SpelerAanv.moy.SpelsoortCar.Res.
211345Michel Sessink2.165Libre55R
241039Frans Rengelink2.146Libre55
241038Han Rutgers1.937Libre53
130016Bert Veldhuis1.811Libre51R
221230Henk Jansen1.470Libre43R
246266Jan Kingma (TL)1.455Libre43
149473Dieter Westerveld1.240Libre39R
169589Harry Mateman1.229Libre39R


Team 6: speelt op vrijdagavond op 1 tafel – klasse C4C

Bonds.nr.SpelerAanv.moy.SpelsoortCar.Res.
246266Jan Kingma1.455Libre43R
149473Dieter Westerveld1.240Libre39R
169589Harry Mateman1.229Libre39
200852Albert Nijman1.096Libre35
211346Henk Kwerreveld (TL)1.080Libre35
149477Corine Ratering0.939Libre33
140656Eric Salemink0.842Libre31
149475Cor Zorn0.835Libre31