Teamsamenstelling BV Ons Huis seizoen 2021/22

 


Voor leidende informatie over moyenne en speelvolgorde raadpleeg onze competitieleider en biljartpoint.

(TL) is teamleider en klik op de in blauw weergegeven teams of spelers voor (individuele) resultaten

Van spelers met ** achter de naam mag per team maximaal 1 speler opgesteld worden in dezelfde wedstrijd

Spelers met (herzien) achter het moyenne zijn na de eerste helft gewijzigd, let dus goed op speelvolgorde !


Team 1: speelt op donderdagavond op 2 tafels – klasse C1

Bondsnr.SpelerAanv.moy.SpelsoortCar.Res.
160770Roy Gierkink**14.750K38/2250R
109736Sjaak Sessink**7.000K38/2160R
152681Christiaan te Beest (TL)9.655Libre180 
153367Franko Speldekamp9.494 (herzien)Libre180 
204503Eddy Jansen9.367Libre180 
177091Ronnie Geven4.574Libre110 
124093Wilfried Ebbers3.617 (herzien)Libre90 
241039Frans Rengelink2.838Libre80R


Team 2: speelt op donderdagavond op 1 tafel – klasse C2B

Bondsnr.SpelerAanv.moy.SpelsoortCar.Res.
177091Ronnie Geven4.574Libre110R
124093Wilfried Ebbers3.617 (herzien)Libre90R
241039Frans Rengelink2.838Libre75R
140653Olaf ter Horst (TL)2.208Libre60 
161859Gert Jan Frericks2.136 (herzien)Libre55 
139144Theo Freriks2.104Libre55 
179636Ferdinand Jansen2.064 (herzien)Libre55 
152685Henk Rougoor1.993 (herzien)Libre55R


Team 3: speelt op dinsdagavond op 1 tafel – klasse C3D

Bondsnr.SpelerAanv.moy.SpelsoortCar.Res.
211345Michel Sessink2.172Libre55 
139144Theo Freriks2.104Libre55R
179636Ferdinand Jansen2.064 (herzien)Libre55R
152685Henk Rougoor (TL)1.993 (herzien)Libre53 
241038Han Rutgers1.844 (herzien)Libre51R
130016Bert Veldhuis1.838Libre51 
246266Jan Kingma1.516Libre45R
158798Mark Boland1.350Libre41R
149473Dieter Westerveld1.255 (herzien)Libre39R


Team 4: speelt op woensdagavond op 1 tafel – klasse C3D

Bondsnr.SpelerAanv.moy.SpelsoortCar.Res.
211345Michel Sessink2.172Libre55R
139144Theo Freriks2.104Libre55R
179636Ferdinand Jansen2.064 (herzien)Libre55R
241038Han Rutgers1.844 (herzien)Libre51R
161659Rudi Lieftink 1.694Libre47 
154544Jan Visser1.553 (herzien)Libre45 
211748Elroy Geven (TL)1.530Libre45 
246266Jan Kingma1.516Libre45R
221230Henk Jansen1.470Libre43R
157798Tom Reusen1.071Libre35 


Team 5: speelt op maandagavond op 1 tafel – klasse C3C

Bondsnr.SpelerAanv.moy.SpelsoortCar.Res.
241039Frans Rengelink**2.838Libre75 
211345Michel Sessink2.172Libre55R
179636Ferdinand Jansen2.064 (herzien)Libre55R
241038Han Rutgers1.844 (herzien)Libre51 
130016Bert Veldhuis1.838Libre51R
246266Jan Kingma (TL)1.516Libre45 
221230Henk Jansen1.470Libre43R
169589Harry Mateman1.336 (herzien)Libre41R
149473Dieter Westerveld1.255 (herzien)Libre39 


Team 6: speelt op donderdagavond op 1 tafel – klasse C4C

Bondsnr.SpelerAanv.moy.SpelsoortCar.Res.
246266Jan Kingma**1.516Libre45R
221230Henk Jansen**1.470Libre43R
169589Harry Mateman1.336 (herzien)Libre41 
149473Dieter Westerveld1.255 (herzien)Libre39R
211346Henk Kwerreveld (TL)1.122Libre37 
149477Corine Ratering1.061Libre35 
149475Cor Zorn1.042Libre35 
111721Hans Obbink0.971Libre33 
140656Eric Salemink0.824Libre31 


Grijze leden: spelen op woensdag- en vrijdagmiddag een onderlinge competitie

Bondsnr.SpelerAanv.moy.SpelsoortCar.Res.
178855Ed Abbing Libre  
221229Henk Beeks Libre  
265619Theo Heusinkveld Libre  
227046Ben Icking Libre  
250247Wim Plucker Libre  
241052Eduard Schreur Libre  
110898Henk Schreurs Libre  
223391Fred Schutten Libre  
270807Hans Sielias Libre